top-menu

Podziękowania !

Kochani,

bardzo serdecznie z całych naszych czterech serduszek chcielibyśmy wszystkim podziękować. Przede wszystkim Panu Docentowi Kwiatkowskiemu – ordynatorowi oddziału neurochirurgii w Prokocimiu, który bez żadnych problemów przyjął nas na swój oddział i robił wszystko co mógł zrobić aby pomóc naszemu synkowi,  za dbałość o pacjentów, za dobre słowo (można by tak wymieniać bez końca 🙂 ) oraz całemu personelowi medycznemu, który robił wszystko co było w jego  mocy aby Filipek jak najszybciej  wyzdrowiał i mógł wrócić do domku. Bardzo serdecznie dziękujemy !!!

Panu Jarkowi, na którego mogliśmy liczyć o każdej porze dnia i nocy. Dziękujemy za wsparcie, odwiedziny, troskę i opiekę nad nami,  za zakupy, za przywożenie paczuszek od rodzinki, za to że był naszym Aniołem Stróżem 🙂 Dziękujemy i nie wiem jak my się odwdzięczymy za to wszystko co Pan zrobił dla naszej rodziny !!!

Sylwi i Lenusi za towarzystwo, nocne rozmowy, wsparcie w trudnych momentach podczas naszego pobytu. Darkowi za robienie nam zakupów 🙂 Kochani dziękujemy z całego serca. Bez Was trudno było by mi samej z dala od rodziny i domu.

Marcie i Kacperkowi oraz Tomkowi – za to że było z Wami wesoło. Za przepyszny placuszek Marty 🙂

Całej rodzinie (a w szczególności Tacie Grzegorzowi i mamie Basi)  i znajomym, którzy wspierali nas przez cały pobyt w Krakowie. Trudno byłoby Was wszystkich wymienić 🙂 Za wsparcie telefoniczne, sms-owe, za dobre słowo, modlitwę i za to że myśleliście o nas !!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I BARDZO SIĘ CIESZYMY, ŻE MAMY PRZY SWOIM BOKU TAK WSPANIAŁYCH LUDZI O DOBRYCH SERCACH !!!!!

No comments yet.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.